ED REKLAMA - Reklamní agentura a fotoateliér | Břeclav - reklama | grafika | fotoateliér | video tvorba | tisk | tvorba webu | Břeclav

PROČ ZROVNA ZÁBĚRY Z PTAČÍ PERSPEKTIVY?

  • Neobvyklý a dosud neviděný úhel pohledu
  • Originální video prezentace
  • Úhly záběrů a průletů, které by letadlo nikdy nebylo schopné dosáhnout
  • Cenově dostupnější než letecké záběry
  • Video ve FullHD rozlišení

VÍCE V GALERII ZDE


DĚLÁME VIDEOKLIPY Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Po létech zkušeností, které jsme nasbírali v oblasti profesionální fotografie, jsme se rozhodli, že tyto zkušenosti a technologie zužitkujeme v další oblasti, která na tuto oblast přímo navazuje a to natáčení videoklipů a spotů.

Díky profesionální fotografické technice, která nám umožňuje v rámci našeho fotoateliéru pořizovat fotografie té nevyšší kvality, nám otevírá cestu využít těchto kvalit i do natáčení videí s možnostmi a kreativitou, kterou umožňuje pouze profesionální filmová technika. My jsme si ale řekli, že natáčení videa posuneme ještě na vyšší úroveň, a to doslova.

Ze země vypadají všechny záběry stejně a ukazují nám rozměr, který každý známe. Pouze my ale disponujeme speciální technikou, tzn. dálkově ovládaného dronu, který má podvěšenou stabilní kameru. Tato speciální technika posune celé natáčení do zcela jiné úrovně a umožňuje pořizovat maximálně stabilní záběry ze všech možných i nemožných úhlů a jsme schopni vám nabídnout pohledy, které jste nikdy předtím neviděli.

Chcete k filmově vyhlížejícím záběrům svého hotelu, firmy, vinařství, kraje nebo události přidat ptačí perspektivu? Žádný problém! Oproti leteckým záběrům, které jsou limitovány velikostí letadla, předpisy apod. nejste schopni dosáhnout uspokojivých výsledků. Díky našemu létajícímu dronu jsme schopni se dostat do úhlů, výšek a průletů, kterých letadlo není nikdy schopno dosáhnout. Tím dosáhneme naprosto originálních a jedinečných záběrů, které vám ukážou svět v úplně jiném světle.


jakým způsobem docilujeme tak originálních, kvalitních a neobvyklách ůhlů natáčení?

Především je to díky naší profesionální kvadrokoptéře anebo jak se dnes moderně říká dronu. Tento dron je řízen dálkově a má dosah až 1 km v horizontálním i vertikálním směru. Náš dron je vybaven speciálním systémem navigace signálem GPS, který nám umožňuje ho poslat přesně tam, kam potřebujeme.

Co je asi nejdůležitější, a tato otázka je zcela na místě, čím dosahujeme tak skvělých filmových záběrů? Je to především díky profesionální kameře, která je podvěšená pod dronem na speciálním gyroskopickém závěsu a udržuje kameru neustále ve stabilizované poloze nezávisle na těle dronu. Tento gyroskopický závěs nám také umožňuje dálkově ovládat náklon kamery, čímž docilujeme ještě lepších výsledků.

Kvalitou kamera odpovídá profesionální fotografické technice, kterou natáčíme na zemi. Záběry se tedy dají perfektně kombinovat, aniž by divák rozpoznal, které záběry jsou z techniky na zemi a které z té ve vzduchu. To vše natáčíme pochopitelně ve Full HD rozlišení 1080p.

getpic

     JSME CERTIFIKOVANÍ PILOTI U ÚŘADU PRO CIVILNÍ LETECTVÍ ČR     

Více v galerii VIMEO
Nebo YOUTUBE